PLAN JEDZENIA KETO 

Z FILMAMI OVERRIDE FITNESS

SPRAWDZONA METODA ŻYWIENIA I SZOKUJACE WYNIKI NA CIELE JUŻ W KILKA DNI!

JAK TO DZIAŁA?

Plan Jedzenia KETO

Override Fitness

Odchudzanie rozpoczyna się oczyszczaniem czyli detoxem, znanym jako ketosis (całkowite zabranie węglowodanów oraz cukru. Pobudzenie organizmudo spalania całkowitych zasobów

 tłuszczu z ciała oraz oczyszczenie wątroby przez pierwsze 12 dni.

Na tym etapie możesz nawet spalić do 6 kg tłuszczu już w pierwszy tydzień!

Po zakończeniu fazy Detox dostaniesz od nas pełna rozpiskę jedzenia ketogenicznego rozpisana przez nas na kolejne 8 tygodni. Przez ten czas cały czas będziesz przez nas monitorowana przez kolejne 2 miesiace.

Nauczymy cie jak:

✅Dobierać jedzenie

✅Utrzymać lub zrzucić swoja wagę na stałe

✅Zwiększyć energie w ciagu dnia

✅Przyśpieszyć metabolizm

✅Cieszyć się jedzeniem bez zagładzania

✅Pozbyć się uzależnienia od słodyczy

✅Pozbyć się potrzeby jedzenia chleba

✅Zrobić atletyczna sylwetkę 

✅Pozbyć się złych nawyków jedzenia

🔥Zaleta naszego planu jedzenia jest to że jest w 100% bezpieczny i udowodniony naukowo a przede wszystkim sprawdzony.

🔥Override Fitness to znana marka Fitness w Polsce. Mamy udowodnione wyniki u ponad 20 tysięcy osób w latach 2018-2020.

 

🔥Nasze regularne treningi na Override Fitness Channel Facebook Live to dodatkowy atut i zaufanie od naszego codziennego klienta. 

🔥Praktycznie każda osoba, która nam zaufała osiagneła swoje zamierzone cele i wyniki na ciele juź po kilku dniach od rozpoczęcia naszego detoxu i planu jedzenia. 

JESTEŚ GOTOWA NA ZMIANY ?

 

1. Kliknij i dodaj się do tej grupy Facebook Alternatywnie napisz do nas email.

🔥Zacznij zmiany od dziś, i rozpocznij swoja przemianę ciała bezpowrotnie z Override Fitness Channel.

🔥Zacznij przemianę już dziś z gwarantowanym rezultatem na ciele.

GWARANCJA

🔥Gwarantujemy mega wyniki na ciele nawet w pierwszy tydzień jeżeli będziesz stosować sie dokładnie do naszych zaleceń.

🔥Nie stosujemy ukrytych trików, krętactw, nigdy cię nie zostawimy bez pomocy :-)

SPRÓBUJ

ZAUFAJ

ZDECYDUJ 

Pozdrawiamy

OVERRIDE FITNESS CHANNEL 

KETOZA ODŻYWCZA

W PLANIE JEDZENIA OVERRIDE

Nawet -6 kg z ciała w 8 dni z naszym Planem Jedzenia

Ketoza odżywcza (diebetyczna) jest narzędziem fizjologicznym i służy do osiągania biologicznej optymalizacji pracy ustroju oraz do odblokowania pokładów energetycznych w organizmie prowadząca właśnie do lepszej pracy wątroby. Wprowadzenie organizmu w stan ketozy –którym następuje zmiana orientacji energetycznej z glukozy na ketony – osiąga się na drodze żywienia nisko-węglowodanowego, wysoko-tłuszczowego  w ciagu  pierwszych 8 dni i odpowiednio-białkowego zastosowanego w kolejnych dniach Planu Jedzenia Override .

W ciągu pierwszych 3. dni stosowania diety ketogenicznej następuje obniżenie poziomu glukozy we krwi, a mózg sięga po alternatywne paliwo komórkowe – 25% energii czerpie z ciał ketonowych (adaptacja). W tym okresie organizm przestawia się na inna pracę spalania tkanki tłuszczu w metabolizmie człowieka.  Po około 4. dniach poziom ten podnosi się do 70% energii czerpanej z ketonów. Do korzystania z ketonów adaptują się również mięśnie szkieletowe i mięsień sercowy. We krwi obserwuje się obniżenie poziomu insuliny (hormon anaboliczny produkowany w odpowiedzi na podwyższenie się poziomu glukozy we krwi, przyspiesza jej transport do komórek w celu zmagazynowania w mięśniach i wątrobie, następstwem tego jest obniżenie poziomu glukozy we krwi) oraz podwyższenie stężenia glukagonu (hormon antagonistyczny do insuliny, wzmaga utlenianie kwasów tłuszczowych). Wobec zmniejszonego zapotrzebowania na glukozę, dochodzi do wyhamowania procesu glukopneogenezy – syntetyzowania glukozy z jej niecukrowych prekursorów, w tym aminokwasów, co zapobiega rozpadowi białek mięśniowych. 

W ciagu pierwszych 8 dni podczas zastosowania diety ketogenicznej w Planie Jedzenia Override musi zostać przerwany trening Override Fitness aby uniknać nagłego spadku energii w ciagu dnia.