Krytyczna

Wydolność WF

POPROŚ O DARMOWY KOD DOSTĘPU VIP

POLICJA I WOJSKO 

🔥 POLECAMY - " KOMENDA GŁ. POLICJI "

🔥 ZINTEGROWANY

🔥 METABOLICZNY /1300 KCAL !

🔥 ZDALNY 

🔥 EKSTREMALNIE  SZYBKI I SKUTECZNY 

🔥 NUMER 1 W POLSCE

Zdalny Trening WF dla Wojska i Policji w Polsce.

Override Fitness został opracowany i przetestowany przez  szer. rezerwy Mariusza Mrozka (19 Lubelska), instruktora Taekwondo, Instruktora Aikido, Instruktora fitness, z 19 letnim doświadczeniem pracy w Wielkiej Brytani jako instruktor Aikido oraz  Instruktor wydolności Bleep Test w Testach dla Wojska i Policji. 

KURS WF CZ.1 

VIP POLICJA - WOJSKO

Kurs WF Cz. 1 to darmowy,  4 Tygodniowy Zdalny i Metaboliczny Trening Fitness typu Full Body HIIT dla kadetów służb mundurowych. Trening jest przeznaczony dla osób pragnących zdać testy fizyczne WF Policja i Wojsko w bardzo krótkim czasie bez wychodzenia z domu.

 

Idealny dla służby przygotowawczej oraz osób pragnących utrzymać swój organizm na najwyższym poziomie i wydolności potrzebnej do wykonywania intensywnych zadań wojskowych i operacji służb mundurowych.

KURS WF CZ.2  WYTRZYMAŁOŚĆ GROM

VIP POLICJA - WOJSKO

Kurs WF Cz. 2 - WYTRZYMAŁOŚĆ GROM,  to kontynuacja części 1 przez kolejne 8 tygodni.

Część 2 to Metaboliczny Ekstremalny Zintegrowany Metaboliczny Zestaw Treningowy, przeznaczony dla zaawansowanych kadetów służb Policji i Wojska.

Trening jest polecany dla osób pragnących zdobyć wydolność kardiowaskularną na poziomie GROM oraz US Marines

Zdalna Darmowa Platforma Treningowa Policja i Wojsko 

Flag of Poland and Nato Silk.jpg

Dorównaj Najlepszym Kondycyjnie

Po przejściu 4 tygodni treningu Override/ Kurs WF, ponad 99% żołnierzy zdaje Polski test z wf wliczając bieg na 3 km. 

Zaleta treningu Override Full Body jest bardzo szybkie i skuteczne rozciągnięcie rozrostu kapilarnego w grupach mięśni pozwalającego na rozwinięcie ekstremalnej i efektywniejszej wydolności układu kardiowaskularnego oraz układu kardiorespiracyjnego.

Po przejściu całego 12 tygodniowego programu, żołnierze po prostu się nie męczą na poligonie. Twoja kondycja jest rozwinięta na poziomie amerykańskich US Marines.

Wszyscy stoją a ty dalej biegniesz !

4 krotnie zwiększy się twoja energia, możliwość taktyczna, samoocena oraz produktywność na polu.  Po raz pierwszy poczujesz, że masz pełna kontrole nad swoim ciałem

Kurs Treningowy Kondycja US Marines, Polski Grom  

Police patrol in Wroclaw, Poland.jpg

W 90 DNI KARDIO US MARINES I POLSKI GROM

Domowy Wydolnościowy Trening Wojskowy i Policyjny "OVERRIDE" to rewolucyjny trening typu HIIT, oparty na treningu Full Body HIIT, systemu asystenta profesora tzw. "Zuniga Rezim", który testował HIIT na wojskach US Marines Corps.

Override przygotowuje  organizm ludzki do najbardziej rygorystycznych testów z W-F w Polsce.

Program pozwala na osiągniecie w 3 miesiące, rezultatu wydolności Full Body na poziomie US Marines Corps oraz Polskiego GROM !

EKSTREMALNIE INTENSYWNY 

Spala nawet do 1300 kcal w 60 min.

Zastępuje klasyczne pompki, przysiady, uginanie tułowia, stymulując wszystkie grupy mięśni w tym samym czasie, co pozwala na osiągniecie kompletnie nowych wysokości pojemności tlenowej w grupach mięśni . 

ADAPTATION RESPONSE

Zaletą treningu OVERRIDE jest naukowo opracowany zestaw ćwiczeń przebijający Adaptacje na zmęczenie w grupach mięśni tzw. "Adaptation Response" powodujący nieskończone popychanie organizmu do coraz to nowych wysokości potrzebnych do długotrwałych obciążeń metabolicznych potrzebnych podczas manewrów na polu. 

Numer 1 w Polsce Najskuteczniejszy Trening Kardiowaskularny 

BLEEP TEST 21 POZIOMÓW WYDOLNOŚCI

Aby zmierzyć pełną wydolność kardiowaskularną trenującego po 12 Tygodniach, potrzebne jest zastosowanie dodatkowego testu z WF typu BLEEP TEST, który oceni twoja wydolność.

Bleep Test to 21 poziomowy BIEG OD LINI DO LINI. Aby osiągnąć poziom 1 musisz dobiec od lini do lini 8 razy. Podczas dobiegu do każdej kolejnej lini musisz poczekać na GŁOŚNY sygnał BLEEP. Kolejny poziom ma krótsze odstępy sygnału Bleep. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak wygląda Bleep test.

W Wielkiej Brytanii minimalny poziom Bleep Test pozwalający na pracę w Policji brytyjskiej to poziom 6.  W USA poziom 10.

Uwaga Bleep Test Nie jest Polecany dla niepełnoletnich

Poziom wydolności np. SAS lub US Marines w USA nie ma limitu to znaczy, że dostanie się do grona najlepszych bardzo zależy od wielu czynników, czyli wydolnośći kardiowaskularnej, indywidualnych predyspozycji kandydata, oraz przygotowania fizycznego. Aby to uzyskać na pewno do tego potrzebny jest właśnie taki metaboliczny wyzywający psycho-fizycznie trening, połączony z wewnętrznymi treningami taktycznymi danej jednostki mundurowej.

Do roboty Polskie Wojsko, pokażcie na co was stać.

Pozdrawiamy, Override Fitness